Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Katalóg Güde v PDF

Homecredit

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


DEMA Airbrush pištoľ 0,2 mm Double Action

Striekacia pištoľ 0,2 mm pre dokonalý detail. Veľmi kvalitná striekacia pištoľ, vhodná na špeciálne nanášanie lakov, použitie v autodielni, v modelárstve, v kozmetike, pri výrobe keramiky, na tetovanie, maľovanie na telo, jemné opravy, opravy reklamných šotov, ilustrácie.

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 28,00 €

Cena bez DPH23,33 €

70320D

DEMA

Detaily

Airbrush pištoľ 0,2 mm Double Action

Striekacia pištoľ 0,2 mm pre dokonalý detail. Veľmi kvalitná striekacia pištoľ, vhodná na špeciálne nanášanie lakov, použitie v autodielni, v modelárstve, v kozmetike, pri výrobe keramiky, na tetovanie, maľovanie na telo, jemné opravy, opravy reklamných šotov, ilustrácie, nechty, hrnčiarske výrobky, textílie, technické nákresy a na mnohé iné účely. Praktický box na uskladnenie s podložkou z penovej gumy. Veľmi presné rozstrekovanie ihlou, dvojčinná: množstvo vzduchu / množstvo farby ovládané jednou páčkou, samostatná skrutka na nastavenie farby, odolná voči roztokom. Špeciálny kľúč na trysky, pochrómované teleso, ihla z ušľachtilej ocele, pipeta 15 ml.

Spojovací kus so závitom 1/8" na vzduchovú hadicu 4 mm
Objem nádobky s krytom: 9 ml
Nastaviteľný pracovný tlak: 1 – 3,5 bar / 15 – 50 PSI
Tryska: 0,2 mm
Celková dĺžka pištole: 155 mm
Hmotnosť pištole bez príslušenstva a boxu: 105 g
Celková hmotnosť: 280 g

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie