Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie

close

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty

Güde Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o. je dcérska spoločnosť Güde GMBH, založená v roku 2000. V apríli roku 2013 sa spoločnosť presťahovala do novopostavených priestorov s administračným centrom, predajňou a skladovacou plochou a servisným strediskom, ktoré je k dispozíci telefonicky (0907 559 064) v pracovné dni v čase od 7,00 do 15,00, alebo mailom (reklamacie@gude.sk)

Sme veľkoobchodná firma zaoberajúca sa predajom vzduchotechniky, zváracej techniky, drevo a kovoobrábacími strojmi, záhradnej techniky, elektrocentrál, nabíjačiek a vykurovacej techniky. Sme výhradným dovozcom značiek Güde, Dema, Vintec.

K dispozícii je našim zákazníkom aj kamenná predajňa so sortimentom dielenského náradia pre profesionálov a kutilov, domácich potrieb a hračiek.

Vyše 250 stálych odberateľov nám dôveruje už vyše 10 rokov vďaka vysokej kvalite, ktorá je zaručená vysokou a spoľahlivou kontrolou u nemeckého výrobcu.

Kariéra

Rozmýšlate o zmene a máte konkrétne predstavy ako by mohla vaša  pracovná budúcnosť vyzerať? Ponúkame isté pracovné miesto pre stredoškolákov, vysokoškolákov, odborníkov z praxe.