Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


DEMA USB endoskopická kamera JK 12

Kamera s pohľadom za roh, s osvetlením dutín alebo tmavých výklenkov. Súčasťou hlavice je magnet a háčik, pomocou ktorých sa hľadaný predmet vytiahne aj z nedostupných miest. Kamera je vybavená ďalšími stmievateľnými bielymi LED diódami. Funkcia zväčšenie a obrátenia obrazu.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 56,20 €

Cena bez DPH46,83 €

94234D

DEMA

Detaily

USB endoskopická kamera JK 12

Kamera s pohľadom za roh, s osvetlením dutín alebo tmavých výklenkov. Súčasťou hlavice je magnet a háčik, pomocou ktorých sa hľadaný predmet vytiahne aj z nedostupných miest. Kamera je vybavená ďalšími stmievateľnými bielymi LED diódami. Funkcia zväčšenie a obrátenia obrazu. Hlavica kamery je vodotesná. Ostrosť obrazu zobrazeného objektu sa automaticky upravuje v rozmedzí približne 4 - 100 cm pomocou funkcie pevného zaostrenia: ostré obrázky bez manuálneho nastavenia. USB pripojenie pre priame zobrazenie na PC / notebooku, integrovaný softvér s CD - Win XP a Win 7.

Dĺžka flexibilného kábla kamery: 100 cm
Ručná časť: 25 cm
Dĺžka USB kábla: 100 cm
Priemer kamery: 1,2 cm
Dĺžka hlavy kamery: 7 cm
Nasúvacie zrkadlo: 3 cm
Nasúvací háčik: 9 cm
Nasúvací magnet: 8 cm
Hmotnosť: 370 g

Produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si taktiež kúpili

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie