Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie

close

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty
  • Terasové ohrievače
  • Vianočné stromčeky
  • Elektrické ohrievače


Hrniec s pokrievkou na cedenie 3,6 L Vikos

Hrniec Vikos s pokrievkou na cedenie 3,6 l AMBITION.

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 18,90 €

Cena bez DPH15,75 €

60727PL

AMBITION

Detaily

Hrnce Vikos - moc designu.
Klasický design hrncov Vikos sa vyznačuje jednoduchými stenami, zaobleným tvarom rukoväte a oblým tvarom úchytu na pokrievke. Vďaka nim má hrniec svoj výrazný charakter.
Vikos hrnce sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 18/0 s hrúbkou steny 0,5 mm. Viacvrstvové dno rozvádza teplo rovnomerne, takže sa jedlo varí rýchlejšie, čo umožnuje nižšiu spotrebu energie a vyššie úspory. Ďalšou výhodou je mierka na vnútornej strane steny. 

Upozornenie:
Pred prvým použitím si prečítajte návod. Aby nedošlo k poškodeniu nerezových nádob, (škvrny, jamkovej korózie), ktoré vyplývajú z pôsobenia soli, postupujte nasledovne: kvapalina v nádobe musí byť vriaca, až potom pristúpte k osolení. Po pridaní soli dobre premiešajte obsah v hrnci.
Pri varení sa na dne hrnca môže objaviť mierne odfarbenie, čierne alebo hnedé škvrnky. Nemajú vplyv na proces varenia a nutričnú hodnotu potravín. Nepodliehajú reklamácii.

Výška s pokrievkou: 18 cm
Tvar: Okrúhly
Séria: Vikos
Materiál: Oceľ
Šírka [cm]: 32 cm
Výška [cm]: 11.8 cm
Priemer [cm]: 20 cm
Objem [ml]: 3600 ml
Váha [kg]: 1.5 kg

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie