Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


DEMA Solárna poštová schránka Solar

Solárna poštová schránka vyrobená z ušľachtilej ocele, vhodná aj na obálky formátu A4, s extra otvorom na noviny. S LED podsvietenou plochou pre popisné číslo domu (samolepiace čísla sú súčasťou balenia). Separátny zapínač / vypínač. Plocha na vloženie menovky.

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH49,99 € 37,50 €

Cena bez DPH31,25 €

41552D

DEMA

Detaily

Technické údaje

Solárna poštová schránka Solar

Solárna poštová schránka vyrobená z ušľachtilej ocele, vhodná aj na obálky formátu A4, s extra otvorom na noviny. S podsvietenou plochou pre popisné číslo domu (samolepiace čísla sú súčasťou balenia). Separátny zapínač / vypínač. Plocha na vloženie menovky. Súčasťou balenia sú 2 kľúče, baterka, hmoždinky a skrutky. Integrovaný solárny panel umožňuje v noci zapnúť osvetlenie čísla domu, dodávaná batéria sa automaticky dobije počas dňa.

Otvor (ŠxV): 330 x 35 mm
4 LED svetlá
Batéria: 1 x 1,2 V
Číslice: 0 - 9 (z každej po 3 ks), písmená: A - F (po 1 ks)
Výška číslic a písmen: 41 mm
Vonkajšie rozmery (ŠxHxV): 380 x 100 x 400 mm
Hmotnosť: 2,6 kg

Upozornenie: Na rozdiel od návodu na obsluhu je v balení zahrnutá len 1 batéria, napriek dvojitému priestoru pre batérie. To je úplne dostačujúce. NEPOUŽÍVAJTE druhú batériu.

Farba:nerezové
Materiál:nerezové

Produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si taktiež kúpili

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie