Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


Mačka na žeriav 10 t

Prístroj slúži na presné polohovanie a ľahký pojazd s veľkým bremenom pomocou ručného alebo elektrického zdvíhacieho zariadenia.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 299,10 €

Cena bez DPH249,25 €

24502D

DEMA

Detaily

Prístroj slúži na presné polohovanie a ľahký pojazd s veľkým bremenom pomocou ručného alebo elektrického zdvíhacieho zariadenia. Nastaviteľný na veľký rozsah hmotnosti a rozličné profily. Pojazdné kladky sú určené na sklon príruby nosníka do 14%. Jemné nastavenie sa vykonáva U-podložkami a zaisťovacími maticami na závitovom nosníku, ktorý zabezpečuje centrické zavesenie zdvíhacieho zariadenia a zabraňuje jeho pohybu na traverze.

Použitie: ako nárazisko pre reťazový kladkostroj alebo iné zdvíhacie zariadenie. Montuje sa na nosník. (Prosím preskúšať nosnosť/ statické zaťaženie!)

Okruh použitia: dielňa, výroba, sklady, montáže, atď.

Šírka príruby: viď výkres

Sklon príruby: max. 14%

Ťažká konštrukcia, pojazdné kladky s guľkovými ložiskami, jednoduché nastavenie šírky na železnom nosníku U-podložkami a očkami na nosníkovej osi, univerzálne a efektívne využitie v dielni

Hmotnosť cca: 93 kg

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie