Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


Vlhčené čistiace utierky vo vedierku, 72 ks

Vlhčené čistiace utierky v zásobníku, ideálne na čistenie citlivých oblastí motorov, strojov a elektronických zariadení, klávesníc, krytov a náradia. Vhodné aj na očistenie rúk od špiny a mastnoty. Uzatvárateľné vedierko udržuje utierky vlhké a pripravené na použitie.

Momentálne nedostupné

Cena s DPH 13,50 €

Cena bez DPH11,25 €

21208D

DEMA

Vlhčené čistiace utierky vo vedierku, 72 ks

Detaily

Vlhčené čistiace utierky vo vedierku, 72 ks

Vlhčené čistiace utierky v zásobníku, ideálne na čistenie citlivých oblastí motorov, strojov a elektronických zariadení, klávesníc, krytov a náradia. Vhodné aj na očistenie rúk od špiny a mastnoty. Uzatvárateľné vedierko udržuje utierky vlhké a pripravené na použitie. Silný čistiaci účinok na ťažké tuky, mastnotu, lepidlo, olej, decht, asfalt, atrament, vosk, uhlie, grafit, fľaky od trávy a podobne. Príjemne svieža vôňa citrónu, veľmi mäkké, nezanechávajú vlákna, odolné voči rozpúšťadlám, neobsahujú silikóny. Čistený povrch rýchlo uschne bez fľakov. Obzvlášť šetrné k pokožke vďaka jemným čistiacim látkam.

72 kusov utierok vo vedierku
Abrazívna utierka s textilným charakterom
Materiál: PP 60 g/m2
Rozmery utierok: 18 x 36 cm
Hmotnosť vedierka: 1,061 kg

Produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si taktiež kúpili