Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Katalóg Güde v PDF

Homecredit

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené


DEMA Úderový skrutkovač plochý 5x100

Skrutkovač s údernou plochou z kalenej chróm-vanádiovej ocele. Má magnetický hrot, ktorý zjednodušuje uťahovanie skrutiek a dokáže pritiahnuť roztratené skrutky. Na uvoľnenie aj pevne utiahnutých skrutiek je na konci kovová úderná plocha, ktorá sa spolu s ergonomicky tvarovanou plastovou rúčkou a protišmykovou gumovou vložkou postarajú o prácu bez pocitu únavy.

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 2,60 €

Cena bez DPH2,17 €

22341D

DEMA

Detaily

Skrutkovač plochý s údernou plochou 5x100

Skrutkovač s údernou plochou z kalenej chróm-vanádiovej ocele. Má magnetický hrot, ktorý zjednodušuje uťahovanie skrutiek a dokáže pritiahnuť roztratené skrutky. Na uvoľnenie aj pevne utiahnutých skrutiek je na konci kovová úderná plocha, ktorá sa spolu s ergonomicky tvarovanou plastovou rúčkou a protišmykovou gumovou vložkou postarajú o prácu bez pocitu únavy. Na konci šesťhranného drieku pri rúčke je úchytka na vidlicový kľúč pre zvýšenie krútiaceho momentu pri skrutkovaní.

Plochý skrutkovač (šírka hrotu / hrúbka hrotu / dĺžka drieku / celková dĺžka): 5 / 1 / 100 / 200 mm
Úchytka vidlicového kľúča: SW 8 mm
Celkové rozmery (DxŠxV): 200 x 32 x 32 mm
Hmotnosť: 104 g

Produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si taktiež kúpili

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie