Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Katalóg Güde v PDF

Homecredit

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené


DEMA Úderový skrutkovač plochý 6x100

Skrutkovač s údernou plochou z kalenej chróm-vanádiovej ocele. Má magnetický hrot, ktorý zjednodušuje uťahovanie skrutiek a dokáže pritiahnuť roztratené skrutky. Na uvoľnenie aj pevne utiahnutých skrutiek je na konci kovová úderná plocha, ktorá sa spolu s ergonomicky tvarovanou plastovou rúčkou a protišmykovou gumovou vložkou postarajú o prácu bez pocitu únavy.

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 3,00 €

Cena bez DPH2,50 €

22342D

DEMA

Detaily

Skrutkovač plochý s údernou plochou 6x100

Skrutkovač s údernou plochou z kalenej chróm-vanádiovej ocele. Má magnetický hrot, ktorý zjednodušuje uťahovanie skrutiek a dokáže pritiahnuť roztratené skrutky. Na uvoľnenie aj pevne utiahnutých skrutiek je na konci kovová úderná plocha, ktorá sa spolu s ergonomicky tvarovanou plastovou rúčkou a protišmykovou gumovou vložkou postarajú o prácu bez pocitu únavy. Na konci šesťhranného drieku pri rúčke je úchytka na vidlicový kľúč pre zvýšenie krútiaceho momentu pri skrutkovaní.

Plochý skrutkovač (šírka hrotu / hrúbka hrotu / dĺžka drieku / celková dĺžka): 6 / 1,2 / 100 / 210 mm
Úchytka vidlicového kľúča: SW 10 mm
Celkové rozmery (DxŠxV): 210 x 35 x 35 mm
Hmotnosť: 153 g

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie