Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


DEMA Solárna sprcha 40 L Pro

Sprcha dokáže vďaka solárnemu panelu vyhriať vodu až na príjemných 60 °C. Vysoko účinný materiál absorbujúci teplo. Teleso z eloxovaného hliníka - vysoko tepelne vodivé. Atraktívny dizajn, kompaktný tvar a funkcia. Ohrev vody šetrný k životnému prostrediu. Bez nutnosti pripevnenia natrvalo, stačí záhradná hadica.

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 269,40 €

Cena bez DPH224,50 €

14973D

DEMA

Detaily

Solárna sprcha 40 L Pro

Sprcha dokáže vďaka solárnemu panelu vyhriať vodu až na príjemných 60 °C. Vysoko účinný materiál absorbujúci teplo. Teleso z eloxovaného hliníka - vysoko tepelne vodivé. Atraktívny dizajn, kompaktný tvar a funkcia. Ohrev vody šetrný k životnému prostrediu. Bez nutnosti pripevnenia natrvalo, stačí záhradná hadica. Jednopáková batéria pre jednoduché a plynulé nastavenie teploty, veľká sprchová hlavica, otočná. Samostatný kohútik na umývanie nôh s automatickým zastavením (studená voda). Integrovaná zátka na vypúšťanie vody.
Upevnenie základnej dosky s hmoždinkami (súčasťou balenia). Sprcha sa dodáva predmontovaná. Ohrev vody počas leta funguje, ak počas 1 – 2 hodín svieti priame slnko na solárny modul, voda sa vyhreje až na 60 °C. Dbajte na to, aby voda bola vypustená pred uskladnením na zimu.

Pripojenie: bežná záhradná hadica alebo 3/4" AG adaptér (v balení)
Objem nádrže: cca 40 l
Maximálny tlak vody: 3,5 bar
Prevedenie: veľká 150 mm sprchovacia hlavica
Priemer stĺpu: 100/200 mm
Rozmery základne (DxŠ): 250 x 160 mm
Vŕtací vzor (DxŠ): 214 x 124 mm
Výška modulu na umývanie nôh od podlahy: 650 mm
Výška od zeme až po hlavicu sprchy: 1900 mm
Celkové rozmery (ŠxHxV): 250 x 300 x 2020 mm
Hmotnosť: 10 kg

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie