Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


DEMA LED reflektor 10 W meniaci farby

Vykúzlite si vhodné osvetlenie pre každú príležitosť a náladu. Pomocou priloženého diaľkového ovládania si môžete vybrať zo 16 rôznych farieb, stlmiť ich, alebo zvoliť jeden zo štyroch automaticky sa prepínajúcich programov. Ideálny aj na pódium, prezentácie, výklady, vonkajšie osvetlenie a iné účely.

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 17,00 €

Cena bez DPH14,17 €

90065D

DEMA

Detaily

Manuály na stiahnutie

LED reflektor 10 W meniaci farby

Vykúzlite si vhodné osvetlenie pre každú príležitosť a náladu. Pomocou priloženého diaľkového ovládania si môžete vybrať zo 16 rôznych farieb, stlmiť ich, alebo zvoliť jeden zo štyroch automaticky sa prepínajúcich programov. Ideálny aj na pódium, prezentácie, výklady, vonkajšie osvetlenie a iné účely. Stacionárna montáž pomocou montážnej svorky (konektor nie je súčasťou balenia). Diaľkové ovládanie. Vysoký svetelný výťažok. Voliteľné 4 rôzne programy (1: FLASH = automatická a každú sekundu rýchlejšia a silnejšia zámena farby / 2: STROBE = automatická a v 4-sekundových intervaloch rýchlejšia a silnejšia zámena farby / 3: FADE = automatická, pomalšia, jemnejšia zámena farby / 4: SMOOTH = kombinácia FLASH a FADE). Všetky farby sa dajú stlmiť (pri 4 programoch stlmenie nie je možné). Po každom zapnutí sa zobrazí naposledy zvolený program, prípadne naposledy zvolená farba.

Pripojenie: 230 V / 50 Hz
4 automatické programy
Farby: biela 6500K (studená biela) + 15 farieb
Osvetľovacie zariadenie: 10 W SMD
Trieda energetickej účinnosti: A+
Priemerná spotreba pri 1 000 hodinách prevádzky: 10 kWh
Stupeň ochrany: IP65
Trieda ochrany: I
Svietivosť: 750 lúmenov
Rozmery reflektora bez držiaka (ŠxHxV): 10,5 x 6,8 x 8,2 cm
Rozmery reflektora s držiakom (ŠxHxV): 10,5 x 6,8 x 11,5 cm
Hmotnosť: 338 g

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie