Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty
  • Pergoly
  • Poštové schránky
  • Fóliovníky


Terasový ohrievač Teleskop Eco-Plus 8,3 kW

Plynový záhradný ohrievač od nemeckej spoločnosti Activa sa skvele hodí pre dotvorenie tej správnej atmosféry a tepelnej pohody pri grilovaní či posedení s priateľmi. Ohrievač je vybavený revolučným horákom Eco-Plus, ktorý dokáže pri nižšom nominálnom výkone vyžiariť rovnaké množstvo tepla ako ohrievače s väčším odberom. Výsledkom je nezanedbateľná úspora plynu a celkovo nižšie emisie CO2.

Momentálne nedostupné

Cena s DPH 172,90 €

Cena bez DPH144,08 €

13700D

ACTIVA

Terasový ohrievač Teleskop Eco-Plus 8,3 kW

Detaily

Technické údaje

Plyn sa ľahko zapaľuje pomocou piezo zapaľovača a tepelný výkon sa dá regulovať otočným ovládačom. Hlavnou výhodou ohrievača je nastaviteľná teleskopická tyč, ktorou môžete regulovať výšku žiariča. Konštrukcia ohrievača z nerezovej ocele je obložená látkovým poťahom. Odrazová plocha reflektora je vyrobená z ľahkého hliníka. Ohrievač je vybavený transportnými kolieskami pre jednoduchú manipuláciu. Dodáva sa v demonte, vrátane hadice na plynovú fľašu a regulátora. Vhodný aj na terasy kaviarní a reštauračných zariadení.

Technické údaje:
Výkon: 8,3 kW
Rozmery (š x v): 76 x 220 cm
Šírka tepelného reflektora: 76 cm
Horák: Eco-plus
Zapaľovanie: Piezo
Hmotnosť: 17 kg

Príkon:8300 W
Typ:plynový
Doprava zadarmo:Áno

Produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si taktiež kúpili