Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


SIKU Traktor Deutz-Fahr s poľnohospodárskymi prívesmi Joskin / 1848

Hracia súprava pozostáva z traktora Agrotron X720 od Deutz a troch prívesov z radu Joskin Cargo. Výmenný systém pozostáva zo silážneho návesu, cisterny na močovku a univerzálneho rozmetadla. Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 25,50 €

Cena bez DPH21,25 €

32251D

SIKU

Detaily

Traktor Deutz-Fahr s poľnohospodárskymi prívesmi Joskin / 1848

Hracia súprava pozostáva z traktora Agrotron X720 od Deutz a troch prívesov z radu Joskin Cargo. Výmenný systém pozostáva zo silážneho návesu, cisterny na močovku a univerzálneho rozmetadla. Tieto nadstavby je možné namontovať na 3-nápravový podvozok. Ak sa nepoužívajú, môžu byť zaparkované na oporných nohách bez podvozku. Okrem nádrže na močovku sú nadstavby z veľkej časti kovové. Traktor Deutz a 3-nápravový podvozok jazdia na pneumatikách vyrobených z gumeného materiálu.

Mierka: 1:87
Rozmery (DxŠxV): 185 x 34 x 42 mm

Upozornenie: Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Nebezpečenstvo udusenia malými časťami, ktoré by mohli byť prehltnuté.
Spoločnosť SIKU si vyhradzuje právo na zmenu farby alebo technické zmeny. Na prezentáciu nových produktov sa sčasti používajú originálne fotografie a prototypy. Pri dodávke modelu sa môžu vyskytnúť odchýlky.

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie