Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


Ultrazvuková čistička s ohrevom 4,5L DEMA USR 140X

Čistička na jemné čistenie citlivých predmetov ultrazvukom, napríklad šperky, hodinky, kovové náramky, britvy, hrebene, okuliare, lekárske vybavenie, karburátor a vstrekovacie systémy, diely automatických prevodoviek. Vhodná na odolné nečistoty a nedostupné miesta.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 303,30 €

Cena bez DPH252,75 €

61027D

DEMA

Detaily

Technické údaje

Manuály na stiahnutie

Ultrazvuková čistička s ohrevom 4,5L USR 140X

Čistička na jemné čistenie citlivých predmetov ultrazvukom, napríklad šperky, hodinky, kovové náramky, britvy, hrebene, okuliare, lekárske vybavenie, karburátor a vstrekovacie systémy, diely automatických prevodoviek. Vhodná na odolné nečistoty a nedostupné miesta. Generované ultrazvukové vlny čistia veľmi dôkladne a jemne do posledného detailu. Vanička z nehrdzavejúcej ocele s objemom 4,5 litrov pojme aj väčšie predmety. Čas a teplotu čistenia je možné nastaviť individuálne podľa stupňa znečistenia pomocou tlačítok. Čistenie bez čistiacich prostriedkov alebo chemikálií. 2 piezo ultrazvukové vysielače. Osvetlený hlavný vypínač. Zdvíhacie rukoväte, vanička z nehrdzavejúcej ocele s košom zo sieťoviny, odnímateľné veko z nehrdzavejúcej ocele, veľké gumené nožičky pre absorpciu vibrácií. Automatické vypnutie po 1 minúte, ak sa nepoužíva (hlavný vypínač zostáva zapnutý).

Teleso: nehrdzavejúca oceľ
Celkový objem: 4,5 l
Ultrazvuková frekvencia: 40 kHz
Časovač: 1 - 30 min.
Možnosť nastavenia teploty: do 80 °C
Pripojenie: 230 V / 50 Hz
Dĺžka prípojky: 1,5 m
Celkový výkon: 120 W
Rozmery vnútornej vane (ŠxHxV): 238 x 138 x 150 mm
Rozmery čistiaceho koša (ŠxHxV): 220 x 100 x 100 mm
Celkové rozmery (ŠxHxV): 270 x 155 x 285 mm
Hmotnosť: 3,6 kg

Upozornenie: Pred použitím zariadenia sa uistite, že je čistiaca vanička naplnená najmenej do 1/2 tekutinou. V opačnom prípade by mohlo dôjsť k poškodeniu ohrievača.

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie