Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


Ultrazvuková čistička s ohrevom 2L DEMA USR 2000/180 E

Čistička na jemné vyčistenie citlivých predmetov, ako sú hodinky, šperky, okuliare, britvy, lekárske prístroje, karburátory a vstrekovacie systémy, diely automatických prevodoviek a podobne. Ultrazvukové zariadenie je zvlášť vhodné na odolné nečistoty a neprístupné miesta.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 160,20 €

Cena bez DPH133,50 €

61015D

DEMA

Detaily

Technické údaje

Manuály na stiahnutie

Ultrazvuková čistička s ohrevom 2L USR 2000/180 E

Čistička na jemné vyčistenie citlivých predmetov, ako sú hodinky, šperky, okuliare, britvy, lekárske prístroje, karburátory a vstrekovacie systémy, diely automatických prevodoviek a podobne. Ultrazvukové zariadenie je zvlášť vhodné na odolné nečistoty a neprístupné miesta. Generované ultrazvukové vlny čistia obzvlášť dôkladne a jemne až do posledného detailu. Čistiaca vaňa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 2 litre je ideálna pre menšie predmety. Trvanie a teplotu čistenia je možné nastaviť individuálne pomocou membránovej klávesnice v závislosti od stupňa znečistenia. Všetky zvolené nastavenia sa zobrazia na digitálnom displeji. Teleso z nehrdzavejúcej ocele, 1 ks piezo ultrazvukový vysielač, kolískový vypínač (zadný). Zobrazenie skutočnej teploty, predný vypínač, košík s nehrdzavejúcej ocele, odnímateľné veko z nehrdzavejúcej ocele. Veľké gumené nožičky pre najlepšiu absorpciu vibrácií. Automatické vypnutie po 1 minúte, keď sa nepoužíva (hlavný vypínač zostáva zapnutý).

Ultrazvuková frekvencia: 40 kHz
Časovač: 1 - 30 min.
Výber teploty do 80 stupňov (prepínateľný)
Celkový objem: 2 l
Vnútorné rozmery (DxŠxV): 150 x 140 x 110 mm
Veľký čistiaci kôš (DxŠxV): 150 x 140 x 95 mm
Napájanie: 230 V / 50 Hz
Čistenie + tepelný výkon: 70 W
Napájací kábel: 1,5 m
Celkové rozmery (DxŠxV): 160 x 175 x 240 mm
Hmotnosť: 2,5 kg

Upozornenie: Pred spustením prístroja sa uistite, že čistiaca vaňa je naplnená do 2/3 tekutinou. V opačnom prípade by mohlo dôjsť k poškodeniu ohrievača.

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie