Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


Ultrazvuková čistička s ohrevom USRH 10/240 E

Čistička na jemné čistenie citlivých predmetov ultrazvukom, napríklad šperky, hodinky, kovové náramky, britvy, hrebene, okuliare, lekárske vybavenie, karburátor a vstrekovacie systémy, diely automatických prevodoviek. Vhodná na odolné nečistoty a nedostupné miesta.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 480,70 €

Cena bez DPH400,58 €

61017D

DEMA

Detaily

Technické údaje

Manuály na stiahnutie

Ultrazvuková čistička s ohrevom USRH 10/240 E

Čistička na jemné čistenie citlivých predmetov ultrazvukom, napríklad šperky, hodinky, kovové náramky, britvy, hrebene, okuliare, lekárske vybavenie, karburátor a vstrekovacie systémy, diely automatických prevodoviek. Vhodná na odolné nečistoty a nedostupné miesta. Generované ultrazvukové vlny čistia veľmi dôkladne a jemne do posledného detailu. Veľká vanička z nehrdzavejúcej ocele s objemom 10 litrov pojme aj väčšie predmety. Čas a teplotu čistenia je možné nastaviť individuálne podľa stupňa znečistenia pomocou otočných gombíkov. Čistenie bez čistiacich prostriedkov alebo chemikálií. 4 piezo ultrazvukové vysielače. Osvetlený hlavný vypínač. Zdvíhacie rukoväte, vypúšťací ventil s vnútorným závitom 1/2", vanička z nehrdzavejúcej ocele s košom zo sieťoviny (samostatný držiak rúčky), odnímateľné veko z nehrdzavejúcej ocele, veľké gumené nožičky pre absorpciu vibrácií, veľkoplošný chladiaci ventilátor pre profesionálne použitie.

Teleso: nehrdzavejúca oceľ
Celkový objem: 10 l
Ultrazvuková frekvencia: 40 kHz
Časovač: 1 - 30 min.
Možnosť nastavenia teploty: do 50 °C
Pripojenie: 230 V / 50 Hz
Dĺžka prípojky: 1,4 m
Výkon čistenia: 190 W
Výkon ohrevu: 190 W
Výkon chladenia: 20 W
Celkový výkon: 400 W
Rozmery vnútornej vane (ŠxHxV): 300 x 240 x 150 mm
Rozmery čistiaceho koša (ŠxHxV): 270 x 210 x 85 mm
Celkové rozmery (ŠxHxV): 375 x 285 x 315 mm
Hmotnosť: 7,8 kg

Upozornenie: Pred použitím zariadenia sa uistite, že je čistiaca vanička naplnená do 2/3 tekutinou. V opačnom prípade by mohlo dôjsť k poškodeniu ohrievača.

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie