Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


SIKU Vyklápací príves Joskin s akumulátorom / 6780

Elektronicky riadený príves s tandemovou nápravou od SIKU. Korba prívesu je možné elektronicky vyklopiť dozadu. Na to možno použiť modul diaľkového ovládania s infračerveným pripojením. Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 99,50 €

Cena bez DPH82,92 €

10807D

SIKU

Detaily

Vyklápací príves Joskin s akumulátorom / 6780

Elektronicky riadený príves s tandemovou nápravou od SIKU. Korba prívesu je možné elektronicky vyklopiť dozadu. Na to možno použiť modul diaľkového ovládania s infračerveným pripojením. V zadnej časti prívesu svietia červené a oranžové LED diódy ako zadné a smerové svetlá. Príves je pripojený do traktora pomocou priloženého dátového kábla. Kompatibilné s modelmi série SIKU Farmer. Na hranie nie je potrebná ďalšia batéria s nabíjačkou. Kovový model doplnený plastovými časťami.

Mierka: 1:32
Rozmery (DxŠxV): 257 x 96 x 103 mm
Hmotnosť: 950 g

Upozornenie: Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Nebezpečenstvo udusenia malými časťami, ktoré by mohli byť prehltnuté.
Spoločnosť SIKU si vyhradzuje právo na zmenu farby alebo technické zmeny. Na prezentáciu nových produktov sa sčasti používajú originálne fotografie a prototypy. Pri dodávke modelu sa môžu vyskytnúť odchýlky.

Produkty v rovnakej kategórii

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie