Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Kategórie

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené

Nové produkty

Všetky nové produkty


Zemný vrták na vývodový hriadeľ traktora 300 mm

Zemný vrták s vymeniteľným hrotom vrtáka, s možnosťou nastavenia výšky držiaka (3 stupne). Vhodný pre traktory s Kat. I upínaním. Masívna oceľová konštrukcia. Spojenie s traktorom a vývodovým hriadeľom pomocou trojbodového závesu. Vhodný pre traktory s výkonom 30 - 60 HP.

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 748,40 €

Cena bez DPH623,67 €

61806D

DEMA

Detaily

Zemný vrták na vývodový hriadeľ traktora 300 mm

Zemný vrták s vymeniteľným hrotom vrtáka, s možnosťou nastavenia výšky držiaka (3 stupne). Vhodný pre traktory s Kat. I upínaním. Masívna oceľová konštrukcia. Spojenie s traktorom a vývodovým hriadeľom pomocou trojbodového závesu. Vhodný pre traktory s výkonom 30 - 60 HP. Trecie spojenie rotačného pohybu pomocou krížového upevnenia (skrutky). Nie je vhodný pre vŕtanie do kameňa. Dodáva sa zemný vrták s držiakom rámu pre trojbodový záves.

Upínanie: 22 mm, Kat. I.
Dĺžka špirály na vŕtanie: 700 mm
Priemer vrtáka: 300 mm
Hrúbka materiálu: 2,5 mm
Maximálna hĺbka vŕtania: približne 1 m
Potrebné otáčky: 540 min-1
Celková dĺžka vrtáka: 1200 mm
Hmotnosť: 82,5 kg

Upozornenie: Dodáva sa bez vyobrazeného vývodového hriadeľa. Pred uvedením do prevádzky skontrolujte hladinu prevodového oleja. Prevádzka povolená iba s vrtákom Ø 150 - 300 mm.

Príslušenstvo

Produkty v rovnakej kategórii

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si taktiež kúpili

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie